26.9.2016

HEAD HRÁČ SASCHA ZVEREV VYHRÁL TROFEJ V RUSKU

Image
HEAD hráč nastupující generace Sascha Zverev zaznamenal převratný výkon a získal první kariérní trofej, kdy ve finále turnaje St. Petersburg Open porazil vítěze US Open Stana Wawrinku 6-2, 3-6 a 7-5.

Zverev

26. září 2016

HEAD hráč nastupující generace Sascha Zverev zaznamenal převratný výkon a získal první kariérní trofej, kdy ve finále turnaje St. Petersburg Open porazil vítěze US Open Stana Wawrinku 6-2, 3-6 a 7-5. Němec, který doporučuje raketu HEAD Graphene XT Speed Limited, vyhrál finálový zápas, který trval skoro dvě a půl hodiny.

Zverev získal svoji první kariérní trofej poté, co se třikrát dostal do finále. Stal se tak osmým hráčem, který získal na okruhu ATP první kariérní trofej a první teenager od dob Marina Čiliče (bylo mu 19), který vyhrál v New Havenu před osmi lety. „Toto vítězství pro mě hodně znamená. Všechny své finálové zápasy jsem hrál dobře,“ řekl čtyřiadvacátý Zverev, jeho nynější bilance je 38-21, dále dodává: „Z vítězství mám velkou radost, obzvlášť když jsem hrál s tak skvělým hráčem jako je Stan. Ve třetím setu jsem převzal iniciativu a snažil jsem se hrát slice údery, abych zmírnil jeho backhand.“ Zverev tak smetl Švýcara, který má na kontě tři Grand Slam trofeje a překazil mu tak šňůru 12 vítězství v řadě. Zverev prolomil soupeřovo podání čtyřikrát a překonal osm dvojchyb. Vítěz se stal nejmladším šampiónem tohoto turnaje od roku 1995 a zdvihl tak trofej.

V Metz, Francii, HEAD hráč Gilles Simon se na halovém turnaji dostal do semifinále, kde se střetl s Dominicem Thiemem, ale nakonec mu podlehl výsledkem 6-4, 5-7 a 3-6, sezóna se tak přesouvá do Asie a pokračuje boj o místa do Londýna na finálovou bitvu.
© 2010 design by KFM