2.4.2016

HEAD HRÁČKA SLOANE STEPHENS DOKÁZALA V TÉTO SEZÓNĚ HETRIK – A TO I DÍKY TROFEJI Z TURNAJE V CHARLESTONU

Image
HEAD hráčka Sloane Stephens vyšperkovala svůj perfektní rekord na turnajích WTA v této sezóně, tato třiadvacetiletá hráčka pozdvihla letos třetí trofej, kdy ve finále turnaje Volvo Car Open v Charlestonu, USA, porazila Rusku Elenu Vesninu výsledkem 7-6(4) a 6-2.

SLoane

11. duben 2016

HEAD hráčka Sloane Stephens vyšperkovala svůj perfektní rekord na turnajích WTA v této sezóně, tato třiadvacetiletá hráčka pozdvihla letos třetí trofej, kdy ve finále turnaje Volvo Car Open v Charlestonu, USA, porazila Rusku Elenu Vesninu výsledkem 7-6(4) a 6-2. Stephens, která doporučuje raketu HEAD Graphene XT, byla velmi potěšena, poté co získala trofeje na turnajích v Aucklandu a Acapulcu.

Stephens musela velmi bojovat, aby dokázala zvítězit a zajistit si tak letošní rekordní bilanci 16-3. V prvním setu se jí nakonec podařilo získat tiebreak, poté co promarnila pohodlné vedení 5-2 nad ruskou soupeřkou. HEAD hráčka také neproměnila tři mečboly, ale nakonec dokázala zápas uzavřít vítězstvím a to za méně jak dvě hodiny s pěti prolomenými podání, vyhrála čtyři z posledních pět bodů. Nyní má na kontě čtyři kariérní trofeje.

„Jednoduše jsem si řekla, bojuj o každý bod a soupeř. Je skvělá hráčka, takže jsem věděla, že se musím soustředit na každý bod,“ řekla HEAD hráčka. „Když jsem si vypracovala pár příležitostí, využila jsem je, což bylo skvělé.“

Stephens se tak díky tomuto výkonu přiblíží Top 20 a obsadí 22. příčku. Stephens se tak nyní bude připravovat na evropský turnaj před Roland Garos, který bude zahájen za pár týdnů. „Miluji antuku, takže začnu v Madridu, myslím, že si to užiju a těším se na French Open,“ řekla Stephens.
© 2010 design by KFM