24.8.2015

HEAD POKRAČUJE V BOJI PRO GENERACI BEZ AIDS A UVÁDÍ NOVOU KOLEKCI TAŠEK HEAD RED

Image
HEAD již třetí rok je top hráčem v oblasti tenisu, který podporuje projekt generaci bez AIDS a to svoji kolekcí tašek HEAD RED, kterou propaguje i přes sociální média.

HEAD RED

24. srpen 2015

HEAD již třetí rok je top hráčem v oblasti tenisu, který podporuje projekt generaci bez AIDS a to svoji kolekcí tašek HEAD RED, kterou propaguje i přes sociální média. Hráči budou nosit nové modely tašek HEAD Red Combi a HEAD Red Club na kurtech během US Open 2015, čímž upozorní na tuto problematiku a pomohou s výběrem prostředků na boj proti AIDS. Poprvé v historii bude mít kolekce tašek RED tlumič, který bude mít premiéru na raketě Fernanda Verdasca na letošním posledním Grand Slam turnaji.

Kromě toho, že na letošním turnaji US Open, který bude zahájen 31. srpna, představí nové tašky HEAD RED hráči jako světová trojka Andy Murry, Marin Čilič, Fernando Verdasco a Maria Sharapova, navíc ještě podpoří kampaň na sociálních sítích včetně HEAD Facebooku a Twitteru. Kampaň jsme nazvali „The longest (social) relly,“ – nejdelší výměna (na sociálních sítích) – a HEAD daruje 2 EUR za každé sdílení promo videa. Fanoušci mohou sledovat promo nejdelší výměna na HEAD.COM/RED.


Nová kolekce tašek HEAD RED bude k dostání v maloobchodních prodejnách v srpnu 2015, kdy nákupem těchto produktů přispíváte finančními prostředky do globálního fondu na podporu boje proti AIDS. Od roku 2006, kdy tato kampaň trvá, HEAD RED a partneři vybrali dohromady 320 miliónů dolarů, HEAD partnerství s RED tak do konce roku 2014 pomohlo vygenerovat dostatek podpory pro prodloužení života o 261 000 dní, díky zakoupené HIV/AIDS medikaci. Pro více informací, prosím navštivte HEAD.COM/RED.

© 2010 design by KFM