26.3.2012

HEAD podepsal smlouvu s Beat Feuzem

HEAD vám s potěšením oznamuje, že švýcarská hvězda světového poháru Beat Feuz se rozhodl přidat ke skupině HEAD rebelů.

Beat Feuz

 

HEAD vám s potěšením oznamuje, že švýcarská hvězda světového poháru Beat Feuz se rozhodl přidat ke skupině HEAD rebelů. Beat Feuz v posledních pár sezónách dokázal, že je velmi talentovaným lyžařem. Feuz byl jedním z vedoucích jezdců světového poháru ve sjezdu a Super G, ve sjezdu skončil druhý, v Super G třetí a glóbus za celkového vítěze mu těsně unikl.

Feuz tento kontrakt komentoval takto: „Ve slalomu jsem se stal jedničkou a nyní se chci stát jedničkou i s výbavou HEAD.“ HEAD je ve světovém poháru v alpském lyžování výrobce číslo jedna, tuto sezónu získal pět křišťálových glóbů. HEAD závodníci nasbírali v lyžařské sezóně 2011 nejvíce bodů.

Tento pětadvacetiletý Švýcar z oblasti Emmental bude používat kompletní výbavu HEAD – lyže, lyžařskou obuv a vázání, kontrakt je platný dva roky.

Předseda HEAD Johan Eliasch je smlouvou s Beatem velmi potěšen: „Beat je velmi silným závodníkem, který se může dostat ještě výš, proto jsme nesmírně šťastni, že je v našem HEAD týmu.“

HEAD závodní manager Rainer Salzgeber se velmi těší, až Beata přivítá do týmu a bude mu pro další sezónu nápomocen. Feuz se tak přidá do skupiny jezdů jakými jsou Aksel Lund Svindal, Bode Miller, Ted Ligety, Kjetil Jansrud, Marcel Mathis, ale také Lindsey Vonn, Maria Hoefl-Riesch, Lizz Goergl a Anna Fenninger.

Feuz začne na nových lyžích trénovat od července.

Beat vyhrál 5 závodů světového pohárů, včetně olympijské testovací jízdy ve sjezdu.

© 2010 design by KFM