Pokud se Vám email nezobrazuje správně, klikněte na tento link.
Golden HEAD Ball 2012
 
 
 
Pro naše tenisové fanoušky jsme připravili znovu šanci vyhrát mnoho skvělých cen! Výsledkem soutěže HEAD Golden Tennis Ball 2012 budou dvě šťastná jména, která budou mít tu čest zahrát si dvojhru s Marií Sharapovou a Novakem Djokovičem. Ale i další HEAD zákazníci budou mít možnost vyhrát zlato, schovali jsme totiž 10 kusů skutečného zlata uvnitř 10. tenisových míčů HEAD ATP, a to po celém světě! Novak s Marií se také zapojili do zlaté horečky. Na úvod reklamní kampaně HEAD Golden Ball 2012, jsme si pro vás připravili krátké zábavné video, ve kterém v hlavních rolích uvidíte naše dvě HEAD tenisové hvězdy.

HEAD také pokračuje v oslavách 25. výročí tenisové rakety Prestige. Tento měsíc mluví o specielních momentech s raketou Prestige Sébastien Grosjean.

Užijte si to!
Váš HEAD tým
 
 
 
Přidej se ke zlaté horečce a setkej se s Marií & Novakem
Reklamní kampaň HEAD Golden Ball 2012 vám nabízí jedinečnou možnost vyhrát exklusivní tenisový zápas s Marií Sharapovou a Novakem Djokovičem. A dokonce: s trochou štěstí můžete také vyhrát kus skutečného zlata ukrytého v dóze míčů HEAD ATP. K tomu máme pro vás dalších tisíc HEAD cen, které budeme rozdávat během denního losování. Objevte kód z dózy míčů HEAD ATP a na head.com/tennis zjistěte, zda jste vyhráli!
>> VYHRAJTE NYNÍ
  golden head ball
Zlata horečka s Marií Sharapovou a Novakem Djokovičem
Světová jednička Novak Djokovič a ženská tenisová ikona Marie Sharapová, se také zapojili do HEAD zlaté horečky. Takže v případě, že postrádáte své míče HEAD ATP…. Maria a Novak vám je možná sebrali. Spolu účinkují v krátkém zábavném filmu HEAD. Tento krátký film ukazuje, jak obě tenisové hvězdy hledají zlato, na trochu neočekávaný způsob. Podívejte se na HEAD YouTube!
>> VIDEO ZDE
  Golden HEAD Ball Viral
Okamžik HEAD Prestige - Sébastien Grosjean
Slavíme 25 let absolutní Preciznosti.
Pro více informací o raketě Prestige a možnosti vyhrát raketu YouTek IG Prestige S, navštivte stránky HEAD Tennis na Facebooku.
>> VIDEO ZDE
  Prestige - Grosjean
 
http://www.facebook.com/headsquash
 
http://www.facebook.com/headtennis
 
http://www.facebook.com/headsquash
Rakety
|
Tašky
|
Výplety
 
Unsubscribe | Tell a friend | Edit Profile
HEAD Sport GmbH, Wuhrkopfweg 1, A-6921 Kennelbach, Head.com